| MadRaven a întrebat:

Hey,imi poate da cinevqa un link unde se explica cum poti hipnotiza pe cineva? Sau imi explica cineva cum? funda+vot(si scuze de categorie big grin)

2 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Nu prea se poate, decat daca ii dai cu ceva in cap sa il adormi.Dar totusi auzisem eu daca cineva nu e de-acord cu o propunere sau ceva, te uiti la persoana data in crestetu capului la un virtej din par si spui"te iubesc" de cel putin 50 ori da concentrata pe imaginea cu virtejul parului.si acea persoana cedeaza la ceva.Nu e garantat ca merge, doar am auzit.

| MoneyChannel69 a răspuns:

Trebuie sa te uiti in ochii lui perfect timp de vreo 30 de secunde fara a te misca.el v-a ceda si v-a adormi