| despina17 a întrebat:

Cine imi poate explica cum se saruta cu limba

10 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Bagi,Scoti,Bagi,Scoti laughing

| unknøwn a răspuns:

Ray23TM:
Acuma na, sarut cu limba auzi la ea fa sex direct. da nu acuma, cand o sa ai 18 ani. da siigur o sa fie pe banii ca sexu e pe banii.

Yannis24TM:
Vreau să-ţi aduc aminte de DEMNITATE şi ONOARE.
Vrei să fii un obiect de _redusă folosinţă intimă_?
NU PREA CRED!
Siguranţa viitoarei familii stă în joc.
Nu fă asta sad!
Aşteaptă până la căsătorie.

Îngerînfrânt:
Lasă săruturile la 21 de ani draga mea.
Eşti prea micuţă acum.
Sex de la 40 în sus, neapărat.

Rapid4Ever:
cum limba intra pe gura se scoate jumate afara se intoarce capul un parte se baga. gata.

EmaS:
Vai ce act frumos!
Vedeţi cum Dumnezeu a lăsat pe pâmânt lucruri frumoase?
Bravo fata tatii!
Să nu o faci cu oricine, numai cu ALESUL.
Dumnezeu să te binecuvânteze.

Mysogyn:

Deschizi capacul de la rezervor si bagi limba sa vezi daca mai ai motorina. eu asa fac. am un camion, ma iubesc cu el in fiecare noapte. nu insala.
in fine. sexu la 19 ani incolo...

bursuc001:

Draga mea, după sărut sunt sigur că se va ajunge la SEX.
SEX-ul este de 3 feluri, VAGINAL, ORAL şi ANAL.
Acum să-ţi explic în 30 de miliarde de rânduri fiecare.
Sexul vaginal îl face toată lumea. Încă de când a apărut lumea...
Pentru perpetuarea speciei.
Ai grijă că trebuie să te protejezi.
Să foloseşti prezervativ!
Să te lubrifiezi bine...
Pastila de a doua zi în caz de ceva.
Ai grijă!
E o BOMBĂ HORMONALĂ.
Se foloseşte de maxim 2 ori pe an.
Există Escapelle în farmacii care se ia în maxim 72 de ore.
Mai nou există şi ellaOne care se ia în maxim 5 zile. Costă 120 de lei.

Baftă!

neutrino:

F&&i, nu f&&i, vremea p&&&ii trece.

Am dat 8 răspunsuri de la 8 persoane diferite într-unul singur.
Câta funda merit?!

| gmxromania78 a răspuns:

laughing Vei vedea la momentul potrivit.

| despina17 explică:

Am nevoie de detalii ceva gen cum se misca ca toti spun se misca

| soniaso a răspuns (pentru despina17):

Esti fata nu? Pai cu siguranta o sa si-o bage el primul si tu o sa simti si cam la fel trebuie sa faci... sti fiecare om saruta diferit si trebuie sa te adaptezi... dar inoricezaz nu te juca cu liba lui cum te joci cu parullaughing)) Pupici sper sa iti mearaga:*

| Pissicuta a răspuns:

Nu se explia se invata facand.....pana la urma nimeni nu se naste invatat

| xoxo16 a răspuns:

Cauta pe Youtube videouri. laughing

| AdikiliM a răspuns:

E greu de explicat...totul vine de la sine. Eu si acum ma gandesc cum am avut primul sarut 'cu limba' laughing. Ma jur ca nu imi dau seama nici acum cum am facut asta. Tot ce e important e sa fiti doar voi doi intr-un loc mai 'retras'. happy si tot jocul e sa va apropiatu cate putin si asta e toata treaba. Va atingeti buzele si lasa-te ghidata de el. happy

Succes! smug

| soniaso a răspuns:

Ii bagi limba in gura si ti-o misti. de obicei iti dai seama nupa ce face si celalathappy