| SkyZ0 a întrebat:

Cine imi poate spune cum trec misiunea 7 ( The Defector) de la call of duty black ops. Am intrat intr-o cladire si totul este negru imi apare doar un punct si langa scrie 20m ce fac dau funda urgent!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zfqzpoAGtqk in misiunea aia trebuie sa capturezi un oficial german apoi te duci intr-o barca si pui niste explozibil pe rachetele nova 6, si scapi. Nu e asa greu.

| SkyZ0 explică (pentru mgtow):

Scz am gresit nu era vorba de misiunea 7 era misiunea 6 adauga id meu de mess ionutzboss7747 te rog