| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Joc CALL OF DUTY am ajus la misiunea cu americani.Si cand mam urcat intr-o cladire trebuie sa ma bat de acolo.Dar tot ce fac nu trec levalul.Cum pot sa trec levalul.laughing

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

"Level-ul" Sunt multe misiuni cu americani si multe cladiri in COD. cum se numeste misiunea? Cum incepe, unde are loc misiunea?

| OmulCareStieCeFace explică (pentru Andrei7520152):

Call of duty 2 si misiunea the battle of el alamein holding the line

| OmulCareStieCeFace explică (pentru Andrei7520152):

De fapt misiunea e the battle of el alamein si levelul holding the line

| Andrei7520152 a răspuns:

Da o stiu :D nu'mi dau seama unde esti blocat, dar daca te invarti destul gasesti locul unde trebuie sa te duci. Mai mult trebuie sa aperi si la sfarsit parca, ai de folosit un radio sa termini misiunea (poate, nu sunt 100% sigur). vezi clipurile astea de gameplay daca mai esti blocat
http://www.youtube.com/watch?v=-r0MsExkYAg&feature=fvwrel