| Alexandrina_1467 a întrebat:

Cine imi pote explica : Unui paiat ii placea de mine insa eu defecaredata ii respingiam fiidca aveam prieten, acum amdeja 2 luni decind m-am despartit de prietenul meu, el stiind asata ma invitat la o cafea eu nu prea vroiam sa es insa totul si esti, am discutat... A doua zi ma invitat la film eu ma plictiseam si am esit iarazi cu el... In seara aceia la mine nu era nimeni acasa si eu l-am invitat la mine sa doarma, el a acceptat, am dormit neam nebunit inpat insa nimic intim nu am fact. A treia zi a venit la mine am stat pina noate si imi era jale de el sa se dca noapte acasa asaca l-am lasat sa doarma la mine iarasi am dormit si nu am facut nimic intim. Dimineata sa sculat si sa daus la antrenamenit si cind a venit acasa l-am vazut pe net credem ca o sa-mi scrie dar nu, i-am scrsi eu prima dar raspunde de parca ii indiferent de mine,( dar totusi imi spune puisor )si cind eram impreuna imi spunea diferite complimente. dar de ce acum nu-mi scrie si nici nu-mi scre nu stiu nici nu stiu ce sa fac. vreau mai repede sa aflu ce-i cu el. ii mai place de mine sa nu. ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| marthaa a răspuns:

Baiatul a vazut ca-i dai atentie si se umfla in pene.Ia incearca sa fi indiferenta cu el. Poarta-te exact cum se poarta el cu tine.Cu siguranta nu se va mai purta asa

2 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Vorbeste cu el.-.-

| Rooby a răspuns:

Poate ca tipu vroia alt ceva de la tine sau a crezut ca ii dai sperante si nimic si acum e amagit dar mai exista o varianta ca poate el te iubeste si ti se pare tie schimbat