| Ancuutsa a întrebat:

Cine iubeste mai mult... o fata sau un baiat?happy

28 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sunt oameni si oameni, nu ai cum sa faci o regula.Sunt barbati care se implica la maxim si iubesc cat sunt capabili de mult, dar si barbati care nu se implica suficient sau deloc, iar in cazul femeilor e la fel. E de-a dreptul eronat sa spui ca femeile iubesc mai mult ca barbatii sau invers.

| Razvan a răspuns:

Baietii iubesc mai profund ca fetele.Parerea meathinking

| Rayyy a răspuns:

Nu cred ca se poate crea neaparat o regula pentru acest lucru, totul tine de persoana. Insa in opinia mea, un baiat nu va iubi niciodata la fel cum iubeste o femeie... Absolut niciodata happy

| cossmy a răspuns:

Un baiat, at cand intr'adevar se indragostestewinking

| cossmy a răspuns:

SecretGirl a spus adevaru aici...sincer, chiar asa e!

| pwp a răspuns:

Categoric fetele!
pentru baieti conteaza altceva!
Pa-pa love struck

| νєησм a răspuns:

Fetele baiatul mai potin din punct de vedere mai animaliclaughingbine asta era o gluma dar chestia e ca fetele iubesc mai multhappy

| Ana a răspuns:

Si baiatul si fata, doar ca fata cand sufera arata, baiatul nu.

| denysame a răspuns:

De obicei fetele. dar uneori baietii dar mai putin

| cristianorudi7 a răspuns:

Stoopida de ancuutsa

| Bylok a răspuns:

Nu pot sti pentru ca fiecare persoana iubeste in felul ei, chiar daca nu isi arata sentimentele! uneori iubesc insa sufera in tacere pentru ca nu stiu cum sa se exprime! nu exista persoane care sa iubeasca mult mai mult decat alte persoane! totul este echilibrat in functie de rationalmentul fiecaruia! asta e parerea mea!

| PredatoR a răspuns:

SecretGirl a pus punctul pe "i"! happy merita o funda!

| RMihai a răspuns:

Categoric baietii, voi fetele imediat vrajiti pe altii

| Mar a răspuns:

Nu exista un baiat care sa iubeasca mai mult decat o fata sau o fata care sa iubeasca mai mult decat o fata. exista baieti care iubesc si care nu iubessc. exista fete care iubesc si nu iubesc.baiatul si fata sunt egali oh go on. nu exista regulawinking

| CristinelAndrei a răspuns:

Iti spun eu ...nu conteaza ca e baiat sau fata. depinde de caracter.winkingiti spun eu. ca eu sunt baiat dar cand sufar nu stau 5 min suparat si toti ma intreaba ce am laughing

| dsada a răspuns:

Categoric fetelebig grin

| Ancuutsa explică:

Cristianorudi7 ->Eu cred ca esti cam prostuts aseabatting eyelashes
N`ai chef sa raspunzi, nu raspunde frate! rolling eyes

| Dee_9331 a răspuns:

In ziua de azi majoritate feteleor sunt pitzi si curve iar baietii stau cu ele pentru a nu fii singuri. In orice caz cred ca depinde de personalitate

| ecstasy:* a răspuns:

Haha mai rupt cu intrebarea asta la aceasta intrebare nu cred ca exista raspuns fiecare om indiferent de culoare, religie, sex, iubeste in felul sau asa ca nu cred ca poti tu sa iti dai seama cum iubeste o fata sau un baiat sper ca te-am lamuritwinking

| eu_1628 a răspuns:

Fetele pun mai mult suflet.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea cu cine iubeste mai mult? fata sau baiatul? nici acum nu ati inteles ca intr-o relatie unu singur iubeste? daca ti se pare o prostie ce zic, inseamna ca TU esti cel care iubeste in relatia care o ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele iubesc mai multhappy

| lari67 a răspuns:

Eu cred ca fetele! deoarece majoritatea baietiilor nu le prea pasa de iubire.decat de relatii sexuale si vieti de noapte! pe cand fetelor le pasa de 1000 de ori mai mult, si sufera pentru orice lucru marunt.de exemplu unei fete ii place de un baiat. cine ar trebui sa faca primul pas aici? bineinteles ca si fata dar si baiatul.adica nu doar fata sa se implice. cel putin mie asta mi s-a intamplat si ti-o spun din proprie experienta! chiar daca am avut niste tangente cu un anumit baiat dupa vreo luna-doua numai eu trebuia sa ma bag in seama cu el, sau chestii din astea.si pentru toate maruntaiele astea eu sufeream si plangeam ca o proasta.pe cand el? llui nici macar nu-i pasa! adica la ei e gen : 'dupa autobuze si fete sa nu fugi niciodata, vin mereu altele!' deci cam asa sta treaba!
mie asa mi se pare.ca fetele sufera mai mult.acum dupa parerea fieacaruia.fiecare vede lucrurile diferit dar eu asa cred, si exemplul pe care ti-l am dat este 1 din 1000!
sper ca te-am ajutat! oricum este alegerea ta
Te pup!

| crystynutza_3309 a răspuns:

Pai sincer nu poti sa inclini balanta spre unu...amn2 iubesc doar ca fata arata mai mult si se implica mai mult decat un baiat. el este mai indiferent si nepasator fata de noi depinde de caz acum si un baiat poate sa iubeasca la fel de mult ca si o fata, sa sufere pentru ea! dar asta mai rarlaughing

| StelutaX a răspuns:

Bineinteles ca fetele isi vor lua apararea iar baietii la fel! Cata ipocrizie; Dar in fine revenind la intrebarea ta, fetele se plang ca atunci cand au iubit au foat ranite, iar baietii ca atunci cand placeau si ei o fata ea a plecat cu altul, si de aici cred ca ti-ai seama! Nu cred ca exista raspuns la aceasta intrebare, adica eu sincer nu cred, fiecare cu personalitatea lui, mie de exemplu nu-mi place sa iubesc pe cineva nebuneste, nu stiu de ce, nu-mi sta in fire, atat cat sa pot zambi, nu sa fiu obsedata! P.s:Sper ca te-am ajutat!

| zambetcolorat a răspuns:

Si unul si celalalt, depinde de persoana.winking

| r3paBb a răspuns:

Iti pot raspunde sincer la aceasta intrebare. Femeile for doar iubire, in general se gandesc d aproximativ 10 ori p zi la sex iar barbatii se gandesc d 15 ori p zi la sex dar in apararea noastra noi ne mai gandim si la alte lucruri ex.Job,Mancare,Somn,Problemele p care le au in general si la sex. si femeile d ex. Mancare, Somn, Curatenie si sex. in concluzie cred ca ori ce fata care va spune in fata eu nu vreau sexlaughing va minte laughing.