| sweeet14 a întrebat:

Ce face un baiat care te iubeste?

Răspuns Câştigător
| anda4you a răspuns:

Un baiat care te iubeste face tot ce'i zici tu. Nu conteaza cewinking. un baiat ce te iubeste iti zice frumoasa chiar si atunci cand arati destul de rau. te ia de mana de fata cu prieteni tai Si le zice cat de mult te iubeste fara nicio rusinee fata de prietenii lui. cand iti zice cat de importanta esti pentru el, si ca nu ar stii ce face daca tu nu ai fi langa el, care este langaa tine cand iti este rau. Acel baiat care plange cand tu esti trista sau treci printr'o perioada mai dificila, cand vrea sa te prezinte parintilor fara sa ai zici tu. iti spunee de o mie de ori pe zi ca te iubeste, cand se uita drept in ochii tai si iti spune ca tu esti viata luii. eu zic sal crezi, pentruu ca multi baieti cand zic aceste lucruri se uita in alte parti si zic cuvintelee doar asa ca sa fie spuse. Ubitaa sper ca te-am ajutat, puupiicii :* :* :*

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

-te priveste intens
-este mereu in preajma ta
-se fastaceste cand vorbeste cu tine
-zambeste si rade mult(uneori fara sa isi dea seama) love struck

| forever4you a răspuns:

Iti demonstreaza iubirea.

| WweEdge a răspuns:

Un baiat te place atunci cand te priveste la nesfarsit,sta mereu in prejma ta,este dragut cu tine, se ''balbaie'' cand vorbeste cu tine, te face sa zambesti si ar face orice pentru ca tu sa fii fericita!
Sper ca te-am ajutat!
Funda? plsss

| Foartesecret a răspuns:

Oricehappy