| innalol a întrebat:

Cine iubeste mai tare:fata sau baiatul?

22 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Iti spun din proprie experienta: cred ca EL a iubit mai mult decat am iubit EU.
(e mai greu cu mine, cand e vorba de sentimentehee hee ).
deci, in concluzie cred ca baietii cand vor stiu sa iubeasca foarteeee mult! love struckbig grin

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Baiatul,chiar daca nu arata mereu asta.

| hotshotb a răspuns:

Amandoi.Nu poti sa zici ca unul sau celalalt pentru ca ar fi un stereotiphappyE la fel ca intrebarea :cine inseala mai mult

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Amandoi.

| Madyupsik a răspuns:

Cred ca depinde de situatie, dar cred ca o fata pune mai mult suflet in relatie.

| noname29 a răspuns (pentru Madyupsik):

Deci pitagora nu a murit? :? :O

| Madyupsik a răspuns (pentru noname29):

Cred ca ti-a placut de mine daca te bagi in vorba

| xCarol a răspuns:

Fata pune mai mult suflet in relatie, dar si baiatul iubeste mult, numai ca nu o arata mereu ca fata. Eu zic ca baiatul iubeste din suflet :*

| justagirl1 a răspuns:

Amandoi!

| Clauvdgg a răspuns:

Uneori fata, uneori baiatul, uneori egal.winking

| drhotzu a răspuns:

Ori big grin
sau big grin
cine a fost primul? oul sau gaina?
cum poti sa intrebi treaba asta?
fiecare persoana este diferita, si fiecare cuplu este alcatuit din persoane de aici rezulta ca fiecare cuplu este diferit...nu este o regula!
fiecare iubeste in felul lui cat de mult poate fie ca e baiat, fata, sau canadian...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul.Fetele sunt doar dupa interese marea parte.

| kkkmakafull a răspuns (pentru anonim_4396):

Dc spui asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru kkkmakafull):

Pentru ca am vazut atatea c..ve si pitipoance incat cam asa este..si la tv vezi in fiecare zi..mosi cu pitipoance de 20 de ani..asta e adevarul fie ca il accepti fie ca nu..rar mai gasesti fete care sa iubeasca sincer.

| kkkmakafull a răspuns (pentru anonim_4396):

Da stiu.dar eu una nu ma intereseaza baniii si ce fel de masina are sau daca are masina sau cum e patul lui ''moale''sau ''tare'' sau cati bani are in seif sau chestii de bogatasi am 15 ani dar pentru mine dragostea nu inseamna bani si restaurante si tot felul de chestii de bogatani pe mine ma intereseaza un baiat simplu fara fumuri in cap educat si care sa aiba infatisare placuta nu neaparat un fat -frumos pentru ca frumusetea e trecatoare dar caracterul ramane la fel si iubirea de ex. ai vazut cupluri de mosi in parc care se iubesc ca'n prima zi? mno eu cred in dragoste adevarata stiiu ca ai sa razi dar cred ca mai exista fete ca mine care nu se dau dupa bani si vile si mosi de 70- 80 de ani impotenti si stiu ca daca ai sa cauti cu atentie prin lume vei gasi fete care nu se gandesc la bani ci la iubire si eu una mereu am sa raman la statutul asta ''saraca'' dar iubesc si sunt iubita!

| คlєxヅ a răspuns:

Baiatul,de oare ce.Cand e inselat pentru el e ca si cum ar veni sfarsitul lumii, baiatul iubeste mai tare.Pentru ca el are toate sentimentele si sentimentele care le are fata dar mai are si in +. Unii baieti sunt prosti, incat sa isi insele iubitele cu alte cu**e, pitipoance. Se poate sa se spuna amandoi, dar mai mult baiatul.

Răspuns utilizator avertizat
| Bia125 a răspuns:

Amando. Cateodata fata cateodata baiatulhappy

| 4everYO a răspuns:

In cazul meu cred ca baiatul, cu fetele cu care am fost eu baiatul a iubiat mai mult(eu)

| noname29 a răspuns:

Baiatul nici nu iubeste laughing. baietii nu pot iubi o fata, ei isi iubesc doar parinti si copii. u prea au ei sentimente fata de noi fetele

| Valy_InoCent_1998 a răspuns:

Baiatul.