| Blossomis a întrebat:

CIne ma ajuta si pe mine cu niste statusuri Frumoase de dragoste?

2 răspunsuri:
| kidda_8751 a răspuns:

Pentru a trai am nevoie de o inima. Pentru o inima am nevoie de fericire. Pentru fericire am nevoie de tine!; Inca mai vad colorati fluturi, in locul in care prima oara ti-am furat saruturi! Toate zilele sunt nopti pana te vad, iar noptile stralucesc ca zilele cand te visez! Am chef sa stau la povesti. Ai vrea sa stai cu mine sa ne povestim dragostea? I promise to love you forever - every single day of forever.De 30 de ori pe luna, de 7 ori pe saptamana si o data pe minut as vrea sa te sarut! Nu te iubesc pentru ceea ce esti ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tine.Intotdeauna te-am iubit, te iubesc si te voi iubi mereu. Esti inima mea si dragostea ta imi curge prin vene. Insemni totul pentru mine si nu o sa las nimic niciodata sa te raneasca. Te iubesc! If I had a flower for everytime you made me smile and laugh, I'd have a garden to walk in forever. Daca gresesc, iarta-ma. Daca uit, aminteste-mi. Daca te ranesc, invata-ma sa te iubesc

| Alexandra_7380 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/
gasesti cate status vrei tu de orice fel:X
fundita?:X