| gesiik a întrebat:

Buna la totziihappycine ma poate ajuta si pe minebatting eyelashes cu niste statusuri asa mai de dragoste, fericire(dar sa nu fie luate de pe google)dau fundita la cele mai multeee:*si evident frumoasehappymercihappy

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

-Cine te face sa plangi nu-ti merita lacrimile, iar cel care le merita nu te va face niciodata sa plangi

-Poate ca pentru lume esti o singura persona, dar pentru o anumita persoana, esti intreaga lume

-Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati

-Traieste fiecare zi ca si cum ar fi ultima, pentru ca una din ele va fi

-Sfaturile bune sunt cele mai probabil ignorate, dar asta nu este un motiv sa nu le oferi

?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"

Team iubit insa totul este scrum Nu poti schimba nimic e prea tarziu acumhappy

regret ca esti departe si nu te pot vedea.dar te am mereu aproape...in inimioara measigh
.
Toate veneau, toate treceau dar nimic nu ramanea`. happy Nici macar Baiatu`ala care puteam sa jur ca ma iubea'.

"Si cu toate ca a pus punct, spunand ca s-a terminat. Sufletul ei ii va sopti in gand : " nu am uitat."

Am invatat ca soarele poate sa renasca, dati-mi un suflet si o sa-l invat sa ïubeasca.

"1? ` Câ? d vi? e ` vo®ßa ` De ` Iußicare?` ßaby ` Spu? e`le cå? å ai smug ` pe? i? e `:?

Ma suni si îmi spui ca ma iubesti asa cum sunt. Sincera sa fiu, si eu te-as mai iubi din când în când.'"

Dc Cand M`ai Vazut Cu Alt Bayat La Fata U te`ai schimbat.Tu Singur ti-ai Ales Alt Drum! Dc Mai Ma Cauti acum? Tu mi-ai Zis Sa Imi Fac Alt IubiTh! Na Fraere! te-am Racorit """

" Si mi-ai promis.sti bine, c-o sa ai grija de mine!love struck!"
.
pe mine mama m-o invatat sa dau jucariile folosite la cele care culeg gunoaiele

Si ce daca lumea'i rea.ma ajuta sora mea.nici la rau da' nici la bine nu se desparte de mine

-"Si toti ma`ntreaba ce s`a intamplat. le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l`am uitat "`!"
.
Educata de destin...simt mult dar arat putin!
.
Mereu voi fi la fel, e stilul meu de viata. mereu la fel pe strada mereu la fel in viata.mereu la fel c ori ce baiat sau zdreanta

intelege ca n vrteau o relatie de o vara ca inima nu-mi bate doar cand e soare afara.
.