| Assiral a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu statusuri noi de dragoste, de indiferenta? Funda; x

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Http://www.facebook.com/......media/set/
cauta si tu pe la descrieri pe acolo

| Elvina a răspuns:

Wish you were here, When you're gone, Vara trecuta imi spuneai ca sunt valul ce il asteptai, Doua maini in taina s-au intalnit, buzele mai apoi s-au daruit, inima e doar una si e de ajuns pentru amandoi, Nu mai vreau iubire cu-mprumut, asa am tot avut, Ai fost doar un inger rau mintinda ca ma iubeai, Nimeni n-o sa iti explice ce e dragostea, asta singur intr-o zi de vara o vei afla, Scapa-ma de ea, de inima mea, Pleaca, maine o sa-mi treaca. Bafta!

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Sa fii fericit si ramas bun,se pare ca s-a intors roata din pacate acum.
Cuvantul NOI nu mai exista,ramane intre noi o poveste trista.
Tot imi spui ca ai sa pleci…atunci du-te, m-am saturat sa indur atat de multe.
Tu pleci fara sa plangi, fara regrete si ai uitat, iubirea noastra se pierde, ai gresit, ai distrus ceva frumos, ai ranit un destin, ai dat totul pe dos.
Hey! Intre noi prea multe s-au intamplat, chiar nu stiu ce pot sa zic, ce pot sa fac.
Asa ca n-ai cum sa ma ranesti.Cineva, candva era expert in asa ceva.
Ştii ce? Poţi să te evapori. Îmi faci un bine.
Să iert? Poate! Să uit? Niciodată!
Iartă-mă că te credeam atunci când îmi ziceai:"Eşti importantă!
Si ma pis pe toate amintirile frumoase. Ca oricum acele amintiri erau doar momente false
Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti!
Tot ce am pentru tine o sa arunc la gunoi, de acum, pentru mine, nu mai exista NOI!
Acum o vrei când te priveşte cu ură, când te iubea nu era bună.
Dar cine eşti tu? N-ai nimic de arătat, doar ambalaj strălucitor s-ascundă mult căcat…
As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.
Dacă-mi vei cere ajutorul, voi fi acolo pentru tine, pentru că n-aș suporta să te pierd... știi bine!
Du-te cu vrăjeala ta cu tot. Jur că nu te mai suport
Eşti prea prost, şi ai pierdut! Nu te mai întoarce înapoi, că n-ai la cine!
Cuvantul te iubesc iesea din gura ta de plictiseala sau cand iti doreai ceva. Nu m-ai iubit in viata ta, ti-ai batut joc de iubirea mea
Şi`am crezut în tine, cum nimeni nu credea. Păcat că până şi minciuna, învinge dragostea!
Si stii ceva? Du-te dracu'! Cum tu ai gasit pe alta, asa gasesc si eu pe altul!

Sper sa iti fie de folos!:*