| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine va rog:am bagat un CD sa vad niste poze si imi scrie "windows photo viewer can't open this picture because either photo viewer doesn't support this file".cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| AlexutuDeiu a răspuns:

Descarca un program cu care sa poti vizualiza pozele.
Incearca asta
http://download.chip.eu/ro/FastStone-Image-Viewer-4.3_134116.html

3 răspunsuri:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Pur si simplu calculatorul tau nu citeste acel CD.Iti propun sa le bagi pe un stick sau pe un DVD. Sper ca te-am ajutat.Bye,bye.

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Fotografiile au fost realizate sau editate si salvate in alt format decat cele pe care le citeste w-dosul incearca un alt viewer.

| ZuzuPlik a răspuns:

Cheama un mester