| Daddyy a întrebat:

Salut, am o problema cu cardul din aparat. pe aparat văd pozele dar cand bag in pc nu merge. imi zice : Windows photo viewer can't open this picture because either Photo Viewer doesn't support this file format, or you don't have the latest updates Photo Viewer. Funda

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Foarte bine, Photo Viewer ala oricum e o porcarie! Baga un IrfanView!

| InnocentSίn a răspuns:

Photo Viewer e un program, corect?
In traducere libera iti spune ca acel program nu poate deschide imaginile selectate de tine din 2 posibile motive:
-imaginile nu au un format corect.
Pont : asigura-te ca ai extensia.jpg la imagini.
-al 2-lea motiv ar fi o upgradare a programului.
Poti scrie pe net : Photo viewer upgrade, iti va da ultima versiune.
Succes! happy