| AlexMoss a întrebat:

Salut as vrea si eu niste sfaturi de agatat adica sa cuceresc o fata doar vorbind si daca se poate niste sfaturi cu care sa duc fete in pat
Mersi

4 răspunsuri:
| Marry410 a răspuns:

laughing laughing laughing laughing Ce tampenie laughing Sa le duci in pat? rolling on the floor)) laughing Omuleeee trezireaa, deci daca vrei relatie munceste puiule laughing Nu sta ca trantorul, "doar asa vorbind" laughing Baga-te in seama pe langa ele laughing Ce intrebare, credeam ca baietii stiu deja ce trebuie sa facalaughing

| AlexMoss explică:

**** mea

| RobbiHH a răspuns:

Ce va duce si pe voi mintea laughing. Hai ca esti tare la faza asta. Pai date si tu pe langa ele. vorbestele frumos...(ce ii duc pe unii copii mintea laughing ]

Răspuns utilizator avertizat