| alex5153 a întrebat:

Cine poate sa-mi zica un program care poti intra in calculatoru alt cuiva fara ca el sa opserve?

4 răspunsuri:
| sinx a răspuns:

Ca sa faci asta poti folosi Radmin. Insa trebuie sa ai acces la calculatorul persoanei. Dupa aia in functie de ip ii poti controla calculatorul, ii poti gestiona fisierele, poti vedea ce face. Mare atentie insa, daca este un user avansat isi da seama imediat.

| chipanoo a răspuns:

Tu habar nu ai sa scrii romaneste dar vrei sa o faci pe hacker-ul. analfabeti idioti.

| kikita99 a răspuns:

Nu se poate iti trebuie un cod de la calc acelei persoane

| anonim_4396 a răspuns (pentru kikita99):

Da...ai dreptate Kikita...laughing)