| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca exista un program cu care poti intra in PC cuiva. Stiti cum se numeste
? Si cine ar putea sa imi zica cum sa-l folosesc?

Răspuns Câştigător
| 4ndreea a răspuns:

Team viewer...

trebuie sa il ai instalat si tu, si persoana in pc-ul caruia vrei sa intri. acea persoana trebuia sa iti de ID (niste cifre) pe care le intorduci cand deschizi programul, si mai trebuie sa iti dea si parola...si asta e tot

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se numeste "Team Viewer". Uite cum poti sa-l instalezi si explicatii despre el:
http://mflorin.com/teamviewer/

| Cretaker a răspuns:

TeamViewer, lol.

si nu da mesaj privat, nu o sa am nervii sa stau sa explic cum se foloseste, imi pare rau.

Daca vrei sa intri intr'un PC fara sa stie, intra in cmd, -netstat b, ia-i IP*ul ...si de'acolo, la fel nu am nervu' sa stau sa explic.

| Sinedd a răspuns:

Team Viwer.
Il poti descarca de aici:
http://www.teamviewer.com/index.aspx

| Sharpa a răspuns:

Unul dintre ele se numeste radmin.Il poti gasi usor pe Google.
Contine doua aplicatii:1.Viewer(cu el te poti connecta la server)
2.Server(acesta se instaleaza pe calculatorul pe care doriti sa intrati)
Folosire:Folositi Ip-ul serverului ca sa intrati in calculatorul respectiv.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sau CrossLoop...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@micutzica:X, dupa cate inteleg, tu vrei sa instalezi un program DOAR la tine in calculator sa poti intra la altcineva in PC, sa stii ca nu merge daca nu instalezi acelasi program sau anumite fisiere si in calculatorul celuilalt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum altii au putut? si pot sa intre in pc meu fara ca eu sa stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Cretaker, n-aveam de gand sa-ti dau nici un mesaj in privat big grin

| pissiic a răspuns:

Team viewer happy
e simplu. bagi ip persoanei la care vrei sa intri in pc si apoi iti cere parola. ip si parola le iei de la persoana respectiva :*