| ionelutza_2586 a întrebat:

Cine poate va rog sa ma ajute cu un euro pe numarul de telefon 0752114282 dau funda sh raspuns cand am primit multumesc multttt:*
credeti-ma daca nu ar fi urgent nu v-as ruga

9 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

U folosesti asta sub forma de pretext!? raised eyebrows
eu cel putin cred ca vrei sa fi sunata,.de baieti! si nu aveai cum sa iti dai nr de tel pur si simplu:'' caut gagik la nr. 07521... '' asa ca u vrei un euro[[cick]] oh go on
fratilor, terminati cu cestii d-astea, ca sunteti penibiliwinking

| maradi3 a răspuns:

Ti-am bagat 69 de euro, si inca n-am primit nici macar o funda!

| Dennys1521 a răspuns:

Ti-as trimite dar sunt pe Vodafone si nu pot trimitesad

| express11 a răspuns:

Miine -poimiine, cred ca-ti deschzi linie erotica, sau ti-o tragi pe cartele! vai de parintii tai!

| ionelutza_2586 explică:

Mei voi ati innebunit imi trebuie neaparat nu sunt genul care face chestii dinalea auzi ca linie erotica si chestii dinaleaoh go on

daca ma poate ajuta cineva multumesc mult daca nu nu va mai dati cu parerea...

| ionelutza_2586 explică:

Stati linistiti ca am facut rost,.

stie cineba cum se poate sterge?thinking

| iraida84 a răspuns:

Altra vrajeala nu ti-ai gasit? ai mai fost intrebata pentru ce iti trebuie tie euro ala asa urgent? daca tot vrei sa primesti macar raspunde la intrebare, ca oricum esti penibila... cerseala pe net!laughing

| BonneLess a răspuns:

Problema ta nu este cea cu 1 euro ca altfel nu dadeai u nr de tel... cred ca vrei sa afle toata lumea nr tau si oricum nu iti da nimeni... nu mai da nr ca oricum nu ti`l ea nimeni, eu una ca afat nu m`as uita la tine dupa ce faat ai laughinglaughing

| Mişaaa a răspuns:

Şi care e motivul ăla urgent? smug