| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As avea si eu o intrebare. Am primit un mesaj pe telefon de la firma Altex ca as fi castigat un premiu. Nu sunt sigura ca acel numar este numarul de la Altex. Acesta este numarul : +40740904500. Raspuns urgent! Thx anticipat!

Răspuns Câştigător
| Css a răspuns:

Buna! Am primit si eu tot un mesaj de la Altex precum ca am castigat un telefon si 1000 de euro, si a zis sa ma prezint la Altex sa ridic premiul, si cand am fost acolo am intrebat si au inceput sa rada. Bineinteles ca pana sa "ridic premiul" m-a pus sa cumpar o cartela de 21 de euro :O. Am trimis codul de reincarcare prin mesaj laughing, doamne cat am putut sa cred in acel premiu si dupa aceea "nesimtitul" care a trimis sms-ul a ramas si cu cartela incarcata de 21 de euro laughing. Deci... sa nu crezi in asa ceva. Funda?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E teapa.Iti vine factura mai mare.

| clauss a răspuns:

E teapa, sti cum verific eu numerele, il scriu pe google si imi spune daca e al cuiva, ma refer la vreo firma, l am verificat si pasta scris de tine si nu apare nimic, asa ca fi atenta pe viitor

| push2gl a răspuns:

Si eu am primit ca am castigat un Nokia si niste euro
Este teapa nu suna

| Yanie a răspuns:

Normal ca ii teapa