| naviDIabLO a întrebat:

Cine si-a inceput viata sexuala la 30 de ani?(intrebare serioasa)

19 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am cunoscut 2 femei care si-au inceput viata sexuala la 32 si 35 de ani! Dece?! T e simti singura?!, neinteleasa, sau nu ai gasit inca pe cineva destul de bun si tandru, ca sa ai curaj sa incepi,... in sfarsit?!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cunosc destule cazuri, nu si-au inceput viata sexuala pentru ca nu au intalnit persoana potrivita.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@maktub nu, nu exista.

Nu cunosc pe nimeni sa isi fi inceput viata sexuala tarziu, insa am cunoscut o tipa care la 27 de ani era virgina. Am rezistat in prezenta ei 20 de minute, apoi am motivat ca am treaba si trebuie sa plec. Dumnezeule, cate frustrari! Imi pare rau si astazi ca nu i-am vorbit despre masturbare!

| Barajag a răspuns:

Inainte chiar erau persoane care isi incepeau viata sexuala la 30 de ani, dar uite-te si tu acum, pana si cei la 12 ani se joaca de-a mama si de-a tatalaughing

| theodoraafi a răspuns:

Am un prieten care are 25 de ani si nu si-a ineputo...

| angella1972 a răspuns:

Cred ca exista siastfel de persoane. oricum, nu exista o varsta pentru inceperea vietii sexuale, e greu sa gasesti persoana care sa merite sa faci pasul acesta.si-atunci...de ce atata graba?

| Dmonik a răspuns:

Stiu pe cineva, un tip, care si-a inceput viata sexuala la 28 de ani si doua amice, una la 25 si una la 27. Ce conteaza cand incepi, important e sa continui si sa te simti bine, sa iti iubesti partenerul!

| Tobeornottobe a răspuns:

Fat Frumos e la pensie

| Tobeornottobe a răspuns:

Maktub Fat Frumos nu e o speranta. daca noi toate fetele am merge numai pe principiul asta, cu fat-frumosu` ala pe cal alb sau din zilele noastre in BMW. unde am ajunge? Acel "om" chiar nu exista! Noi fetele trebui sa luam in calcul altceva in afara de frumusetea exterioara si contul din banca sau BMW`u si asa mai departe.pentru ca asemenea relatii nu tin mult.de aceea in zilele noastre divorturile sunt la oridinea zilei...in fine.fiecare cu conceptiile lui.

pe. s : nu`s comunista.am chiar 17 ani happy te pup

| naviDIabLO explică:

@psihosex sunt gender M

| naviDIabLO explică:

@Zbenguici, de ce cate frustrari? si de ce ai rezistat doar 20 de minute? avea raie cumva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimit mesaj privat?
Monica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca-i un virgin aici pe TPU.Are 31 de ani, se pune? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mi-am inceput inca viata sexuala; il astept pe Fat Frumos! Chiar nu exista?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zbenguici vrei sa spui ca o sa mor fata mare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stoichitamadalina da' stiu ca te pricepi sa spulberi sperantele unui om!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca acel om care a fost in coma pana la 35 de ani nu si-a inceput viata sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala la 30 de ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca pentru persoane cu aceasta varsta exista motive intemeiate pentru care n-au facut inca acest pas... unul din ele ar fi, experientele nefericite in viata-cum ar fi violul, tentativa de viol(in special la femei)ceea ce le face sa evite inceperea vietii sexuale, din teama. Sunt cam dramatica, dar din nefericire exista astfel de situatii!