| DeathTheKid a întrebat:

Cine si-a pus piercing in limba la mall vitan poate sa imi zica si mie cat de mult a durut si ce procedura foloseste tipul?

4 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

De ce iti pui cercel in limba, sa faci felatie mai bine? smug

| DeathTheKid explică (pentru ChioruL14):

De ce te bagi in seama aiurea?straight face

| DeathTheKid explică:

Nu inteleg de ce va ganditi la prostii:-Jintrebare e despre piercing si este pusa la aceasta categorie pentru ca pe aici bantuie mai multa lumeastraight face

| Sukyyy a răspuns:

Nu doare.hee hee!

Vezi ce faci cu limba, dupa ce-ti bagi pierce. Sa-l stapanesti sanatoasa smug!