| ashley26pink a întrebat:

Cine stie cum pot sa fac un baiat sa ma placa?
Nu e in clasa cu mine sad
Pot vorbi cu el numai pe mess.
El nici macar nu ma cunoaste big grinbig grin
PLS AJUTATI-MA!

5 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ca sa te placa trebuie sa te vada, sa te cunaosca, sa ii atragi atentia, sa meriti sa te placa.
In primul rand trebuie sa te cunoasca. Ce-i aia mess? Voi nu sunteti oameni? Sunteti masini?

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru_4652 a răspuns:

Simplu happy baietiilor le plac fetele perverse tongue

| oracoluldindelphi a răspuns:

Ii scrii pe mess si ii spui ca nu stii de unde ai adresa lui in lista (desi nu o ai) si il intrebi cine e. dupa ce iti spune cine e, zici: aaa, parca te stiu.si incepeti si voi o conversatie.vezi ce iese. inainte sa faci faza asta gandeste-te la cateva subecte de conversatie cu carei-ai putea capta interesul de exemplu ce prietene mai ai tu prin clasa lui, profi cunoscuti, si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing macat e cu tine din oras? ii dai dai o poza si il intrebi cum arati straight face vezi ce zice si ii dai intalnire...