| anonim_4396 a întrebat:

Eu plac un baiat, nu este in clasa cu mine, ma cunoaste, stie ca il plac, mie imi este rusine sa il salut si acum vreau sa incerc sa-i zambesc, dar nu sunt foarte pregatita, iar atunci cand il vad am un comportament mai ciudat si ma emotionez cum sa fac sa ma placa?

5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Ai spus ca stie ca il placi, da? Nu`ti da nici un semn ca si el te place? Daca nici macar nu e atat de galant in cat sa salute o fata, lasa`l in plata domnului in pace.

| Silviu591 a răspuns:

Cum adica la cea de mai sus "esti fix in situatia ta" ca nu inteleg laughing

lasati mess-ul.doamne.pe mess vorbiti ore intregi iar fata in fata pauza...

| Alice_6278 a răspuns:

Buna!

Doamne esthi fix in situatzia ta.

Numi vine sa cared ca nu sunt singura.

procedeaza ca in kazul meu.

Cerei numarul de telefon sau roga pe cineva sa tzil dea.

incearca sa komunicii

Dupa o bukata de vreme te va place.deoarece o sa te kunoaska mai bine.

nu vreau sa se sfirshiaska ca la mine.
Iti spun de lanceput sa fii pregatita pentru orice. akujmnuleaza kit mai multa rabdare deoarece vei avea nevoie de asta.

sa nu cedezi niciodata in fata lui deoarece nu face bine.:8

sper ca te-am ajutat.

Orikum o ramine o mare koincidentza deoarece ma aflu in aceeshi situatie ca ata.:*

| smileyface_4718 a răspuns:

Sa-l faci sa te placa nu prea ai cum. Dragoste cu sila nu merge. Incearca sa vorbesti mai intai cu el pe messenger, poate iti e mai usor. Nu ii arata asa de mult ca-l placi, lasa putin mister, lasa-te descoperita, incetul cu incetul. Daca el te place, iti vei da seama, poate chiar iti va spune. Nu te incorda asa de tare.
Succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasati messengerul.nu te lua dupa toti. v-ati invatat toti cu messengerul. fata in fata are cele mai bune rezultate.sau in cel mai rau caz prin telefon.