| d3utzsa a întrebat:

Cum se excita un baiat foarte tare?

astept raspunsuri de la baietilaughing

13 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

raised eyebrows Freaca-i jucaria, si mai excitat ca asta nu cred ca poate fi.

| Ellenna a răspuns:

Fa-i sex oral goala.

| Gagikaru a răspuns:

Ii faci un blowjob!

| quickly a răspuns:

Pune-i mana pe bile si cuc, atinge-l usor sau saruta-l pe gat. Acum depinde de baiat si in ce fel se excita el, dar majoritatea daca le pui mana pe... se excita repede.

| fluturealbastru a răspuns:

Provoaca-l cu replici gen,iubitul uite nu mai sta fusta pe mine, cred ca mi s-a desfacut breteaua de la sutien. apoi ofera-i o noapte de vis si ofera-i sex oral, asta ii excita maxim

| glasspapir a răspuns:

Sa ii faci un show lesbi

| ciprian_3266 a răspuns:

Exista mai mule metode cum se excita un baiat
1-vede o bunaciune pe strada, ii place, vrea sa o f**a
2-atunci cand se saruta pasional cu prietena, ~preludiu
3-atunci cand se uita (doar se uita la filme porno/fara se se masturbeze sau sa faca sex, disparand astfel senzatia)

Totusi daca vrei sa-l exciti foarte tare e destul sa stai la el in brate si sa-l saruti. Se va domoli.
P.S Ai grija sa nu-l supraexciti. Va avea o durere infernala de testicule.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Care e ce-a mai importanta caracteristica a folclorului? Oralitatea!

| skzstyle a răspuns:

Aylee cred ca are dreptate laughing), s-au fa-i 8-uri pe peretehee hee

| stefyyy a răspuns:

Facandu i sex oral! mult timp!
smug

| edytzzu1 a răspuns:

Cand isi vede iubita in boxeri si cu un decolteu generos :X

| B_8822 a răspuns:

Dezbraca-te in fata lui si freacai-o

| Talpoș_Vlad_1997 a răspuns:

Fetelor, iubita m-a excitat pe loc prin replica:,, cobor pe pieptul tău cu buzele și te ating cu ele pe organul genital"