| Laouana1 a întrebat:

Cine stie dupa cat timp se vede daca esti insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede dupa 2 saptamani de la menstruatie, cand realizezi ca esti insarcinata happy
Corpul sufera multe modificari care sunt vizibile, incep sa te dor sanii, greata, apetit sexual sporit, sensibilitate la anumite mirosuri sau zgomote, migrene, depinde de cine e cel care le vede. Fizic, si anume cresterea copilului 3 luni minim... maxim 5 depinde de organismul fiecarei femei.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
dupa 14 zile cand faci testul de sarcina de la ultimul act sexual, iar la 3-4 luni cand burica iese in evidenta.
O zi bunahappy

| AlexanderAdrian a răspuns:

In principiu la 3 luni, depinde insa de organism, daca fata e mai plinuta, de sarcina in sine

| Noone4u a răspuns:

Depinde, daca te referi la simptome, in primele 3 saptamani. Daca te referi la burtica in 3-4 luni!

| Ivan_Adriana_1998 a răspuns:

Dupa 2 saptamani