| blonda_7042 a întrebat:

Dupa cat timp nu se mai vede la test daca esti insarcinata sau nu?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru ca testul sa atinga siguranta indicata pe ambalaj, trebuie facut dupa minim 21 de zile de la contactul sexual din prima urina de dimineata sau la minim 24 de zile din urina de peste zi.

Abh
| Abh a răspuns:

Toate testele de sarcina au instructiuni clare, la cate minute dupa ce ai pus urina sa citesti rezultatul.In general, liniuta sau liniutele care apar persista mai multe ore.