| anonim_4396 a întrebat:

Cine sunt mai sentimentali baietii sau fetele?

Răspuns Câştigător
| Aimèeeee a răspuns:

Si baietii cand se indragostesc pun suflet si sunt mai sentimentali decat fetele. La fel si in cazul fetelor.
Doar ca baietilor, de cele mai multe ori, le e frica sa isi dea sentimentele pe fata.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt cel mai sentimental! laughing laughing

| SunnyDay88 a răspuns:

Avand in vedere ca nr sinuciderilor si crimelor din dragoste este realizat in nr mult mai mare de catre baieti decat de catre fete, baietii sunt mult mai sentimentali.

| Xenya a răspuns:

Fetele,cred.Dar nici aici nu este o regula.

| Hevnoraak a răspuns:

Dacă sunt sentimental sunt fată? hmmm.

| MariusGomoi a răspuns:

Fetele,ele spun tot timpul sentimentele fata de persoana iubita, pe cand baietii nu

| anonim_4396 explică (pentru MariusGomoi):

Si baietii de ce nu spun? cine ai mananca?

| Anutzzzaaa a răspuns:

In general fetele