| jasonstatham a întrebat:

Cine vrea sa afle parola de mess la ceilalti din lista sa ma anunte?winking

Răspuns Câştigător
| bagabontuldinurca a răspuns:

Ce vrajeala ai in tine ca nu merge laughing

| jasonstatham explică (pentru bagabontuldinurca):

Nu e frate vrajeala este o adresa care o trimiti la cei care vor sa sparga id, la curiosii de pe mess si pe acea adresa scrie cum sa procedezi ca sa afli parola si persoana respectiva iti va tr parola pe mess...ia id sa-ti explic. baftawinking

9 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Dama pe spate fratee :X
Sa vedem ce sti sa faci? big grin

| devilll a răspuns:

I vrajeala!

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Nimeni !

| Amalia100 a răspuns:

Uimeste-ma

| Alexandrumar1 a răspuns:

Fratello,daca imi spui parola la west_stat atunci vei fi idolul meu.

| jasonstatham explică (pentru Alexandrumar1):

Ok fratello o sa incerc happy

| d3nyp3ny a răspuns:

Vreau eu!

| jasonstatham explică:

Http://www.contrasens.com/......cuiva.html
intri si faci tot ce sc acolo dar e cam greu pana nimeresti cu ctrl si m... ia id meu ca sa-ti explic alex_numberone_gagicaru... e pe bune si funda;)