| LoveForShania a întrebat:

Am o mare problema. Am intrat acum pe mess si nu mai am decat doua persoane in lista! Si aveam 184! straight facecrying Mentionez ca nu imi stie nimeni parola, e foarte grea, si azi dimineata cand am intrat pe mess era totul ok. Ce s-a intamplat? Poate sa-mi afle cineva parola? Cum pot baga toata lista inapoi? crying Ajutorr va rog! [ fundita love struck] crying

1 răspuns:
| NorbO a răspuns:

Poate fi doar un bug dar sincer 1% sanselaughing
Poi nu poti numai daca sunt prieteni si ii ceri din nou sa iti dea add.
Fa-ti alt idbig grin
Poate fi usor, greu, foarte greu daca vrea sa ti-l afle si u nu ai grija ti-l afla.big grin Ai si tu mai mare grija si nu da accept la toate prostiile