| DenisaMariaB a întrebat:

Cineva ma poate invata si pe mine ce si cand sa spun atunci cand sunt cu un baiat care imi place si stiu sigur ca si lui ii place de mine dar ma considera "naiva"?
Cum trebuie sa ma comport? Ce subiecte sa abordez?
Si cum sa fac sa nu ii "cad la picioare"... ci invers. Unde trebuie sa ne oprim... ce trebuie sa facem?happy am mai avut prieteni si de fiecare data am gresit cate ceva happy. oricum puteti citi intrebarea anterioara.

2 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Păi el probabil de consideră o uşuratică
Ar trebuii să fi şi tu mai prudentă
Dacă vezi că îţi face avansuri îl respingi şi atâta tot. Nu trebuie să-ţi spună altcineva ce,cum, şi când să-i spui. Dacă vezi că deschide vreun subiect incofortabil ori îi spui că te deranjează ori îl schimbi tu.
Scuză-mi expresia, nu mai pune botu' la vrăjeala luiwinking Că el probabil aşa face cu fetele să îi cadă la picioare.Tu trebuie să rămâi cu capul pe umeri!
O zi bună! wave

| baran131 a răspuns:

Eu sunt baiat si ot da mai bine raspunsuri, deci o iei dupa ce te cunosti asa cat de cat cu ceva in comun si dupa un an il intrebidaca te placedaca zice nu sa nu-l mai bagi in seama ca se va intoarce daca da nu direct cu mozolul imbratisari saruturi pe obraz si dupa sau daca vrei mai repede joaca asul porunceste si da ca zic asul ceva de mozol si cu cu asa am facut eu ii tregi un mozol de il lasi lat funda!