| trianon6666 a întrebat:

Cit timp poate dura orelqtie serioasa

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle a răspuns:

O relatie serioasa... Se despart oameni si dupa 30-40 de ani de casnicie! Nu cred ca are un anumit timp, o relatie poate deveni serioasa intr-un scurt timp si se poate termina la fel!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O viata si ceva mai mult.

| fabiola a răspuns:

Depinde de seriozitatea celor doi!

| harciog a răspuns:

Eha,o gramada. Bunicul meu a murit fara sa renunte la ea.Relationa intens si foarte serios cu biserica.

| Sara2 a răspuns:

Poate dura cativa ani, unii se despart din prostii, sau in cazuri fericite dureaza o viata

evenso
| evenso a răspuns:

Pana la moarte.

| doc69 a răspuns:

Atata timp cat amandoi simt ca le e bine doar asa...nu exista data limita

| alafaranume a răspuns:

Pana unul dintre voi devine neserios

| raluca44 a răspuns:

Daca va iubiti si treceti peste orice impreuna, poate dura toata viata.

| MAMYNYTO a răspuns:

Va fi vesnica.

| DjOctavRo a răspuns:

Poate dura toata viata.