| KiwibibiIa a întrebat:

Citeam pe aici ca baietii mostenesc marimea penisului tatilor lor... Ok, dar odata pe Facebook mi-a trimis un necunoscut o poza cu penisul lui si nu masura mai mult de 6 cm, serios vorbesc. Si stau si ma intreb cum poate un om asa de slab dotat sa se reproduca?

33 răspunsuri:
| andrey69 a răspuns (pentru KiwibibiIa):

Era vb de cum se poate reproduce un om cu o puta asa mica...nu?

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns:

Mai nou si fetele incep sa devina obsedate de dimensiunea organului masculin. Pai se poate!