| anonim_4396 a întrebat:

La 14 ani care ar fi marimea perfecta a penisului. Vorbesc serios!

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Ar fi de vreo 10-13 cm dar asta depinde de la om la om! sper ca te-am ajutat

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

O sa mai creasca cativa ani! Mai bine invata sa te porti, ca sa stii ce sa faci mai tarziu! Tandretea si stiinta de a o face. conteaza mult mai mult decat marimea!

Invata si practica Pettingul, cu rabdare si altruism! Vei avea numai de castigat!

| unione a răspuns:

Se scrie unii, nu uniwinking Deja ti-am scazut 10 sutimi din medie

| Frogie a răspuns:

La 14 ani ar trebui sa te intrebi care e IQ-ul tau, nu marimea penisului.

| bOse a răspuns:

Ba, tu la 14 ani iti masori paula?

| midas92 a răspuns:

Tare intrebarea laughing)) frate nu conteaza marimea conteaza sa stii ce sa faci cu ea si sa o scoti in evidenta cand faci sex nu trebuie sai arati partile negative cum ca ar fi mica sau alte chestii.

| ada_8083 a răspuns:

rolling on the floor crezi ca daca ai 9 94 inss ca esti destept daca eraii desteptt taceaii drk din gura si numaiii puneaai asa intrebari :-J

| Nik a răspuns:

Pai la 14 ani eu o aveam de 5metri jumate

| Sua a răspuns:

15 cm

| jagfdbd a răspuns:

Trebe sa fi prost sa intrebi asa ceva!laughingfrate adica si daca o ai de 2 cm e bine, degeaba ai P*** mare daca mintea ee.cat jumate din unghie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 metri jumate dar de ce intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea conteaza numai sa te simti tu bine dar nu cred ca de la varsta asta. ce nu poti sa mai astepti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am 13 ani marimea penisului normal 4 cm si in erectie 9-10 cm e bine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu o am de 13 cm la 13 ani si stiu ca e buna sa fac ceva cu ea dar trebuie sa stii in primul rand sa o folosestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am 14 ani si o am de 13 cmwinking mere la o pzd de 14 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietene marimea perfecta la 14 ani este de 17 cm... cel putin atat am avut eu la 14 ani...acum am 16 si am ajuns la 21 cm fara sa fac nimic doar dezvoltare naturala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu o am de 19 cm si am 14 ani si nu am facut nimic cu ea big grin

| Mihai201200 a răspuns:

Nu stiu daca uni dintre voi a avut media 9. 94 in clasa a 7 deci nu imi mai imi ziceti mie de minte.

| Melisa_7996 a răspuns:

Doamne Dumnezeule ce mie dat sa vad in loc sa te preocupe scoala si copilaria pot spune pe tine te preocupa marimea penisului stai linistita ca o sa ai timp de asa ceva o sa te si saturi... ii dau dreptate lui anjelique ar trebui sa iti verifici IQ-ul