| KiwibibiIa a întrebat:

Citeam pe aici ca baietii mostenesc marimea penisului tatilor lor... Ok, dar odata pe Facebook mi-a trimis un necunoscut o poza cu penisul lui si nu masura mai mult de 6 cm, serios vorbesc. Si stau si ma intreb cum poate un om asa de slab dotat sa se reproduca?

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are legatura marimea cu reproducerea, important e sa produca sperma sanatoasa care sa poate fecunda acel ovul, nu stiu daca mosteneste sau nu, dar stiu ca e nevoie de unu singur sa lasi i fata gravida, o ejaculare are 200/300 de milioane de spermatoizii

| corbulalbrosu a răspuns:

Procreerea in cazul respectivlui personaj cu ''micropenis'' este cat se poate de simpla : isi face el insusi l@b@, (sau il ajuta femeia laughing ), strange-n palma ''samanta'' pe care o transfera in ''pasarica''printr-o masturbare ''meseriasa''. In 2 timpi si 3 miscari ''insamantarea'' este terminata si urmeaza asteaptarea sa ''vina barza'' si amandoi sa traiesca fericiti pana la adanci batraneti big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| OldSoul a răspuns:

Citeste punctul 4 si vei intelege :))
http://www.romaniatv.net/......64706.html

| mentholinks a răspuns:

Mai nou si fetele incep sa devina obsedate de dimensiunea organului masculin. Pai se poate!

| Nemessys a răspuns:

Era chinez. 100%
Si mor. lasa-ma sa ghicesc. ai acceptat cereri de prietenie cu tona rolling on the floor.

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns:

Btw, e ok, ca baiat sa te informezi de asta, insa frate, eu nu inteleg un lucru. Ai 15 ani (nu zic de tine, de un baiat oarecare), esti prost de dai in gropi, dar nu bagi de seama. Iti,, vezi creierul ca fiind mic" nu bagi de seama. Te duci la baie, iti vezi omida de 14 cm,,, omg. oare e prea mica? oare ar trebui sa-l maresc? vai. cred ca o sa ma fac de ras".
Mda frate. cred ca mai nou, pe la 20 de ani cand o sa apara o problema, iti dai pantaloni jos si problema o sa se sperie de **** ta si o sa fuga. Nu-ti trebuie creier, doamne ajuta. Si sincer sunt dezamagit. Vad mai multe intrebari de genul asta decat intrebari cu : cum sa-mi dezvolt modul de gandire / vocabularul / personalitatea etc. Nu frate. noua nu ne trebuie asa ceva.

Ce naiba zic? Fetele (nu te bag si pe tine in oala) cand vad un baiat destept fug de el de parca ar fi nu stiu ce rolling on the floor. Dar cand vede unu mai,, mai mai" si mai ales cu rama mare,, uuu ia treci tu incoa".

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns:

Ce treaba are mărimea penisului cu funcţie de reproducere?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu aia tinuta in "frau" ai ajuns sa primesti poze de la necunoscuti cu puta lor? Haios nu am ce zice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am primit, si am 14 ani.

Si da, sunt baiat.
Nu regret NIMIC!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt eu religios dar chiarca doamne fereste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing....nu e ceea ce pare.
Nu sunt asa obsedat, dar tot nu regret.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru KiwibibiIa):

Mai citeste raspunsul peste 2 ani. Poate te prinzi atunci, cine stie.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru KiwibibiIa):

Sarcasm? Unde? Nu folosi cuvinte care nu le intelegi ciutanco.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa asalaughing)))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Am mai zis eu ceva? Nope.

| lamwyeee a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad ca totusi ai ce sa zici, o tampenie cosmica, ca de obicei.
Explica-mi si mie de ce te surprinde ca o persoana tinuta in frau a ajuns sa primeasca astfel de poze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lamwyeee):

"ca de obicei"? De la o persoana care are cont nou? -rolling on the floor Mai Kiwi nu trebuia sa faci cont nou sa faci pe inteligenta. Ce naiba.

| lamwyeee a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca de obicei, schimbi subiectul si trantesti un hepatytos vesel

| anonim_4396 a răspuns (pentru lamwyeee):

Puki, tu esti? O.o Abia e miercuri, ne vedem pe vineri seara.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu mă întreb asta.Mi-a arătat un prieten mai demult o poză cu un tip gras care avea penisul cât degetul mic. Până atunci nici nu mi-am imaginat că există penisuri atât de mici.laughing

| MaTeOGG a răspuns:

Penteu ca o sarcina sa fie posibila, penisul trebuue sa intre aprox 2 cm. Nu e asa woww.

| andrey69 a răspuns:

Daca ai aflat se fac fertilizari in vitro, adica iti insemineaza artificial sperma...ti ai imagina ca o sa baga sperma aia intr-un dildau cu diametru de 20 si lungimea de 30 si dupa se baga in vagin?
iar de aici ar trebui sa deduci singurawinking

Răspuns utilizator avertizat
| andrey69 a răspuns (pentru KiwibibiIa):

Era vb de cum se poate reproduce un om cu o puta asa mica...nu?

| Gal124 a răspuns:

De unde stii ca avea 6 cm? Avea o ruleta langa? Sau ti-ai dat cu presupusu? Poate ai gresit si erau 6inch iar in cazu asta e dotat grav.