| TobbyUwU a întrebat:

Care este marimea normala a penisului pentru varsta de 14 ani? Intreb baietii

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Nu exista o marime standard a penisului, dupa varsta, asa cum nu exista nici o inaltime standard pe varste. Corpul, pana la sfarsitul perioadei pubertatii se dezvolta, pana la 17-18 ani, el tot creste. Dupa aceasta varsta, cand ajungi la maturitate fizicael se opreste.
In perioada pubertatii, te vei inalta, vocea ti se va ingrosa, parul corporal incepe sa se indeseasca. Toate organele vizibile cresc ca si marime, armonios o data cu corpul. Nu trebuie sa iti fai griji de marimea penisului. Uita-l! Cat creste, atata creste. Natura te inzestreaza cu tot ce corpul tau are nevoie sa poti trai la maturitate.

28 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Undeva la 10% din inteligență, in cazul tău.

| TobbyUwU explică (pentru darrio2007):

U don t have to be rude bruh laughing)))

| darrio2007 a răspuns (pentru TobbyUwU):

Acum m-am convins definitiv, referitor la ce am scris.

| Violleta2022 a răspuns:

Undeva intre 8 si 10 cm

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Adica o puță mică.

| TobbyUwU explică (pentru Violleta2022):

Si daca am 13 cm e ok?

| Anonimboy111 a răspuns (pentru TobbyUwU):

Da

| Violleta2022 a răspuns (pentru TobbyUwU):

Pentru facut pipi, este f bine, ca oricum altceva nu faci cu ea la anisorii astia.

| TobbyUwU explică (pentru Violleta2022):

Hm, majoritatea adolescentilor isi incep viata sexuala de la 14 ani? sa nu mai zic despre copii aia de 11 ani.

| Violleta2022 a răspuns (pentru TobbyUwU):

Baiete, masturbarea (laba) nu este viata sexuala!
Pentru viata sexuala ai nevoie de un penis adevarat si o partnera de sex, ori tu la 14 anisori ai doar un cuc in pantaloni si prietena ta este mana dreapta (sau stanga daca ai obosit) cu care o freci.

| TobbyUwU explică (pentru Violleta2022):

Nu ma refeream la laba?, si btw, nu mai suntem in 2002, stii?

| Violleta2022 a răspuns (pentru TobbyUwU):

Ia de citeste pe forum, sa vei ca sunt destui de 20 de ani care nu au inceput viata sexuala, desii ei au un penis adevarat in pantaloni, ceea ce tu nu ai inca.

| TobbyUwU explică (pentru Violleta2022):

Daca sunt virgini sincer nu e treaba mea... daca ei nu au vrut sa aiba o relatie e altceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru TobbyUwU):

Despre ce realtei vorbesti? la 14 ani sunt relatii de prietenie, de colegialitate samd.
Nu-i usor nici la 20 de ani sa-ti faci o iubita, ca nu sar femeile pe tine. Vei vedea asta, cand vei mai creste si vei intelege ce se intampla in lumea adultilor.

| Violleta2022 a răspuns:

Marimea "normala" este cea care o mosteneste fiecare baitel, de la tatal sau.
Unii mostenesc 10 cm, altii 20cm.
Din pacate, nu exista un standard dupa care sa creasca toate penisurile, de aceea te multuemsti cu cat ai in pantaloni ca altul nu-ti mai creste.
In orice caz, la 14 ani nu ai inca un penis, ci un cuc de copil, care va creste pana la 16 ani, cand va inceta creterea lui.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cât ai tu, este normal pentru tine. Mai crești și tu, mai crește și el.

| Emilian65 a răspuns:

12-13 cm.

| Hammurabi a răspuns:

Zi mersi că mărimea penisului nu e direct proporțională cu inteligența.

| Goete a răspuns:

18-20 cm
Daca ti-e mai mic trage de el in fiecare zi
Daca ti-e mai mare, taie din el
Ups, ce problem ai, si piciorul, ce pantofi porti? Oare e normal sa porti acea marime?

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Goete):

Si aici te gasesc laughing, si de el faci mistouri, cine crezi ca te crede?

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Goete):

Si eu am 14 ani si il am de 14-15 daca vrei sa vb imi dai mesaj aici

| Goete a răspuns (pentru Anonimboy111):

Eu sunt peste tot si mereu...
Precum Dumnezeu
De fapt chiar oi fi, ca multi cand ma vad spun "Dumnezeule"winking

| Goete a răspuns (pentru Anonimboy111):

Vrei sa vorbesti despre marimea sculii cu alt tip happy?

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Goete):

Bruh.n am zis asta laughing

| TobbyUwU explică (pentru Anonimboy111):

Lol

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Goete):

Ai mancat amuzant azi

| Anonimboy111 a răspuns (pentru TobbyUwU):

Rad laughing

| TobbyUwU explică (pentru Anonimboy111):

Am discord daca e