| Robert8764 a întrebat:

Citez " O laba la timpul ei face cat 100 de femei".
Cum comentati?

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Din cine citezi? din Mircea Badea? laughing

| Mann02 a răspuns:

E o chestie de psihic, daca te simti bine langa prietena ta nu ai nevoie de asa ceva, doar ca trebuie sa te inveti tu pe tine insuti ca prietena ta nu e oricine, chiar daca iti permite sa faci sex cu ea oricand si nu se opune ca sa "faca lucrurile mai interesante, sau incitante".
comentariul meu la afirmatia aia e urmatorul: este vorba de o pauza lunga, la fel ca si masajul la spate, daca nu te scarpini pe spate mult timp, o sa iti placa si atunci cand o faci chiar tu, cu masturbarea e intr-adevar unpic diferit, tinand cont ca probabil tu ai experienta cu asta, si tu ti-o poti face cel mai bine laughing.
Pe scurt, "la vremea ei" inseamna ca trebuie sa astepti mult ca sa aiba nevoie de scarpinat laughing, sau "mai rarut ca-i mai dragut" laughing

| shadow72 a răspuns:

Amin

| Alexandru0007 a răspuns:

Da,asa e.cateodata ai chef sa faci sex si nu ai pe cineva in momentul ala langa tine..si na.e normal

| RAY a răspuns:

Poate ca e adevarat cine stie

| Alcyon a răspuns:

Spusa de vreun frustrat fara prietena laughing

| Public22 a răspuns:

Este cat se poate de adevarat, bravo. ai spus-o pe asta! laughing

| TequilaG a răspuns:

M-ai lasat fara cuvinte cu asta.

| Everithyng1922 a răspuns:

Depinde..parerea mea cand iubesti pe cineva poate sa fie praf la capitolul sex, dar daca o iubesti acest "mic" detaliu devine invizibil,
Totul tine despre perceperea acestui lucru, uni oameni se simt mai bine facand acest lucru in intimitatea lor personala. Alti prefera sa fie cu cineva real.

| Rome0Oo a răspuns:

Asa-i