| Allieris a întrebat:

Ce face un baiat atunci cand are prietena, dar se indragosteste de alta fata?

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Voi baietii sunteti atat de interesanti! rolling eyes voua vi s-ar potrivi mai bine numele de BITCH, pentru ca sunteti niste fiinte legate total de sex, fara doar si poate! toate legaturile conectate in viata asta se rezuma la acel vagin, de asta nu va consider inteligenti pentru ca sunteti facuti din instincte! a-ti taia si manca numa sa vi se satisfaca acea nevoie virtuala. laughing cat despre dragoste, lasati-o in pace, pentru binele fetei!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori tine la ea si o iubeste sau o inseala cu altele, exista si posibilitatea indragostirii de alta daca nu o iubeste pe actuala partenera.

| NatureSelf a răspuns:

Le freaca pe amindoua, daca isi permite. le minte pe amindoua. ca isi permitelaughing

| soul2soull a răspuns:

Le freaca pe amundoua

| DanielDaniel13 a răspuns (pentru soul2soull):

Adevarat asta laughing si pe urma ramanane cu cine il atrage mai mult.

| soul2soull a răspuns:

Omul are dreptul la opinie inca pe net asa ca fiecare spune ce vrea in limitele bunului simt Analytical asa ca ata ete suntem o tara in care inca avem libertatea la exprimare cel putin pe INTERNET

| axll a răspuns:

Pfff...ce intrebare. ori le arde pe amandoua ori renunta la prietena.

| Biancutzaaa13 a răspuns:

Trecuie sa alegi una, eu sunt fata, si nu mi.ar placea sa fiu inselatawinking Eu zic sa ramai cu prietena ta,deoarece aveti trecutul care indiferent ce va fi iti va ramane in minte,si mai devreme sau mai tarziu, vei regretaa, iti spun eu sigurwinking

| aurelian_4480 a răspuns:

Sta cu amandoua laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compara marfa de acasa cu ofertele noi de pe piata.happy

| Cosmin_Haragus_1994 a răspuns:

Putini baieti o aleg pe aia care le ofera fericirea.laughing in cazul majoritatii sta cu aman2

| Analytical a răspuns (pentru Cosmin_Haragus_1994):

Voi baietii sunteti atat de interesanti! rolling eyes voua vi s-ar potrivi mai bine numele de BITCH, pentru ca sunteti niste fiinte legate total de sex, fara doar si poate! toate legaturile conectate in viata asta se rezuma la acel vagin, de asta nu va consider inteligenti pentru ca sunteti facuti din instincte! a-ti taia si manca numa sa vi se satisfaca acea nevoie virtuala. laughing cat despre dragoste, lasati-o in pace, pentru binele fetei!

| DarkMaster_Leviatan_1983 a răspuns:

Ii da jet?

| Allieris explică:

Concluzia mea:toti astia care macar ati avut binevointa sa-mi raspundeti, sunteti niste obsedati sexuali!

| Analytical a răspuns (pentru Allieris):

Sper ca nu sunt incadrata! big grin