| Nijama a întrebat:

Considerati important aspectul "de jos" in timpul actului sexual?

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Epilatul sau macar scurtarea parului sunt niste aspecte ce tin de igiena, iar igiena e obligatorie in cazul unui act sexual.

Răspuns utilizator avertizat
| Pedala a răspuns:

Deloc. nimic nu se compara cu o blanita stufoasa in care sa iti incalcesti degetele... Ahhhh daca mai si are un miros specific... :ICS ICS ICS

| misterioasahug a răspuns:

Normal ca da. aspectul de jos arata cat de igienica si cat de ingrijita e persoana respectiva.

| lokitaakrisuuu a răspuns:

Eu consider ca este important.sa arati bine si sa fie totul curat si fiin.parerea mea! happy daca vrei sa atragi.asa ar trebui sa fie.

| vladea23 a răspuns:

Sunt gusturi diferite de la o persoana la alta...
Unora le place mai "stufos",altora mediua, altora deloc. (asta este valabil si la fete si la baieti). Vezi ce parere are persoana cu care faci "treaba", despre acest aspect. Intr-un cuvand DA conteaza si este destul de important incat sa ii dai multa atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca DA!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,adică ţine şi de îngrijirea personală, doar nu faci sex din an în Paşte ca să te epilezi de-aia! Trebuie să-ţi intre în obişnuinţă să te (d)epilezi.