| Maryyaaaa a întrebat:

In timpul actului sexual conteaza mult aspectul feței?
Am o problema cu asta, mi e cam rusine cu nasul meu si nu stiu daca e atat de important pentru un baiat asta!

Răspuns Câştigător
| D2v5m7 a răspuns:

Stai linistita! Acesta va fi ultimul lucru la care se va uita băiatul respectiv. Va fi prea prins in moment ca sa se uite și sa îți judece insecuritățile (ex: nasul, coșurile, dinții, corpul etc.)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care baiat crezi ca se mai uita la nasul tau cand te are la pat?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La modul cel mai serios acu... daca tu esti dezbracata crezi ca se mai uita vreun baiat la nasul tau?

Si totusi nu crezi ca iti vede nasul inainte sa faceti sex

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Puneți o mască.

| Freya1 a răspuns:

O data ce ai o relație, aventura ...cu persoana respectiva, înseamnă că te place și accepta indiferent de ce defecte vezi tu ca ai.

| VoidEternal a răspuns:

Băiatul ăsta te vede numai în timpul actului?

Daca te vede și în alte scenarii și nu are nicio problema cu asta, atunci în timpul sexului cu atât mai puțin.