| anonim_4396 a întrebat:

Vaginul se stramteaza daca iei o pauza mai lunga de la sex? Din ce cauza se largeste? happy Considerati ca asta este o problema in timpul actului sexual?

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Total greșit, el nici nu se strâmtează și nici nu se lărgește. El revine după fiecare partidă de sex la normal.
În timp își pierde din elasticitate, este cu totul altă mâncare de pește.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In timpul actului sexual vaginul se mareste atat in lungime cat si in latime, daca esti iubita unui barbat foarte dotat, se poate ca modificarile vaginului tau sa presupuna valori putin mai mari, din moment ce peretii vaginali se muleaza pe forma si marimea penisului care penetreaza vaginului

| Andeuta a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai inteligentule ``penisului care penetreaza vaginului`` straight face

| anonim_4396 explică (pentru Andeuta):

Corecteaza-ma ca nu ma supar, te rog

| suntZeu a răspuns:

Da se stramteaza si e normal sa se largeasca daca penisu e destul de satisfacator, nu e o problema sau cel putin nu de asta trebuie sa iti faci griji, te poti concetra pe alte lucruri in momentul ala

| MisterRip a răspuns:

Ce trebuie sa stii esentialul e ca vaginul este intr-un fel "elastic" adica se muleaza dupa forma penisului unui barbat. De aia se largeste ca e elastic oarecum, si da daca ai o pauza se stramteaza pana la la un punct, dupa se largeste din nou cand faci dragoste si tot asa.