| Laurretta a întrebat:

Contactul sexual inaintea efectuari testului de sarcina poate influenta rezultatul? De exemplu, daca seara intretin relatii sexuale cu partenerul si dimineata urmatoare fac testul de sarcina, rezultatul va fi la fel?

Răspuns Câştigător
| nicknic a răspuns:

Nu influenteaza rezultatul vechi dar nu poate sa arate daca ai ramas peste noapte

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Contactul sexual nu influenteaza testul de sarcina. Singura chestie care il influenteaza este timpul scurs de la instalarea sarcinii, care trebuie sa fie de minim 3 saptamani in momentul efectuarii testului.

| mona a răspuns:

Va fi la fel

| BaietzashuL a răspuns:

Normal...

| Cosmiy a răspuns:

Pai nu are cu ce sa se schimbe doar ca o exciti se simte bine we poti sai faci big grin