| Alien a întrebat:

Conteaza marimea sau nu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Bineinteles, toti vrem concedii mai lungi, salarii mai mari, mai mult timp liber rolling on the floor.
acum am vazut categoriawinking, nu conteaza si nu mint iti zic din propria experienta.

| Азбука a răspuns:

A cui? A infinitului? laughing

| unione a răspuns:

Mi-a zis o colega : ''Mai bine mica si jucausa decat mare si bleaga'' Conteaza mai mult ce stii sa faci cu ea happy

| Adyr0 a răspuns:

A bustului? Absolut! rolling on the floor

| maxQ a răspuns:

Acuma parerea mea e ca conteaza magia din baghera dar nu stiu ce sa zic...eu unul am 23 cm si nu mi sa reprosat niciodata nimic. hai ca am ziso

| lavynika a răspuns:

Cand iubesti nu conteaza nimic, prin urmare nici marimea.

| AnaisC a răspuns:

Pentru mine personal, NU.
Sunt lucruri mult mai importante intr-un cuplu, bine nu zic ca sexul si placerea acestuia sau a actului se xual nu are importanta, oricum marimea, pentru mine personal nu este asa de importanta.winking

| Sebiii a răspuns:

Intr-o relatie conteaza cel mai mult sa iubesti persoana de langa tinewinking. marimea putin conteaza.numai curvele se uita la marime cum a mai zis cineva. Asa ca stai linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza cum o folosesti.