| Redline25 a întrebat:

Conteaza pentru o fata primul sarut cu un baiat? M-am sarutat cu o fata, ea a mai avut relatii inainte, eu nu deci am fost la primul sarut. Dupa ce ne-am sarutat mi-a spus ca nu stiu deloc sa sarut si ma tachina. Credeti ca a afectat asta cumva relatia dintre noi 2?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, un sarut nu poate afecta niste sentimente, fiind un lucru minor si banal., in fond.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ca o fata care a avut mai multe relatii anterior sa faca mofturi la saruturile unui incepator ca tine. Nu fi suparat ca vei gasi si tu o fata care sa-ti accepte saruturile tale.

| isemilia a răspuns:

Nu cred. Depinde insa daca te tachina in gluma sau nu. Vorbeste cu ea, noi nu putem sti ce crede sau ce gandeste.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Nu, spune-i sa te invete daca tot nu stii deloc si gata