| andra2000andra a întrebat:

Copii vreau sa va intreb:cum ii zic unui baiat ca il iubesc foarte mult fara sa par o ciudata? nu stiu sigur daca el ma iubeste. aaa si cum ii spun baiatului cu care stau ca nu il mai iubesc? este foarte sensibil si nu vreau sa afle nici ca cel pe care il iubesc este colegul sau:? ce pot face?
dau funda care da raspuns rapid:*mersi

Răspuns Câştigător
| delisa a răspuns:

Spune-i celui care il iubesti momentan ca de cand l'ai mai vazut cu prietenul tau ti s-a parut un baiat de treaba, frumos si ca il plaki nu ii spune ca il iubesti. Spune'i ca ai vrea sa fie ceva intre voi petnru ca tu te-ai despartit de prietenul tau! Si prietenului tau ii spui ca l-ai iubit foarte mult dar acum nu mai simiti decat ca ati putea fi prieteni si nimic mai mult!

2 răspunsuri:
| cLeILa a răspuns:

De ce vrei sa spui copiil; or? asta? cu ce te ajuta? copii.hmm:X:X:X:Xionteresant

| alinutza_9952 a răspuns:

In primul rand nu-i spune baiatului ca il iubesti fara sa afli daca te place si el pe tine.Iar baiatului pe care nu il mai placi spune-i ceva de genul:Nu cred ca relatia noastra mai functioneaza, nu ma mai simt bine cred ca ar trebui sa ne despartim.Incearca sa nu fiti vazuti impreuna in fata (fostului) prieten sensibil. SUCCES!