| Mirellusha a întrebat:

As vrea sa va intreb:Cum sa-i spun baiatului, ca nu-l mai plac? I-am spus in urma cu cateva zile ca-mi place de el, dar a inteles cu totul altfel, si vreau sa-i spun, ca nu-mi place de el la „nebunie", ci doar putin, sau mi se pare mai hazliu...nu asa cu m a crezut el, ca „il iubesc". Asta e parerea lui. Ce si cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| enrico a răspuns:

Spune-i ca atractia dintre voi nu e asa mare...este o nepotrivire de caracter la mijloc.