| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate un baiat sa afle ca il iubesc fara sa ii spun acest lucru?! Si cum pot sa aflu si eu daca si el ma iubeste pe mine!? Nu vreau raspunsuri de gen,, NU POTI"! Funda pentru raspunsul care ma ajuta:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Compoarta-te ca si cum ti-ar placea de el.happy
Da-i de inteles prin priviri, gesturi, atentii etc.

2 răspunsuri:
| MirunaSunrise a răspuns:

Privirea este o solutie, prin asta ii poti transmite oarecum sau incearca sa-l tratezi putin mai altfel decat pe ceilalti baieti...si iti spun ca isi va da cu siguranta seama iar el daca simte acelasi lucru vei observa ca va incepe sa se uite la tine din ce in ce mai des.In general cand doi oameni se plac mereu isi intalnesc privirile.Mult noroc!

| dexydeea a răspuns:

Incearca sa vb cu el si cel mai mult sa ii faci complimente.dar nu gen din astea.''vai esti cel mai dragut ochi tai sunt ca cerul sau din astea.'' nu. spune-i ca iti place cum ii sta parul si chesti dastea..si inca ceva.zambestei de cate ori poti.iar daca el iti zimbeste si se uita la tine categoric te place..adik asa mi se intampla mie..aqum. macar incearca..succeslove struck