| Sara2 a întrebat:

Cred ca am o problema serioasa! eu iau anticonceptionale(am zis sa le iau ca sa scapam de prezervativ) dar tot mi-e frica si folosim in continuare prezervativul si si dupa fiecare contact sexual il verific, apoi am impresia ca am ramas insarcinata! il stresez intr-una pe prietenul meu ii zic ca cred ca sunt, a zis ca nu a mai intalnit persoana ca mine asa speriata de o eventuala sarcina, si ca oricum nu are cum sa fie i-am povestit si prietenei mele cele mai bune de teama asta, as vrea sa scap de acest stres dar nu stiu cum (mi-e mai teama de sarcina decat de moarte)

5 răspunsuri:
| Sara2 explică:

Am 23 ani

| Cristina20143 a răspuns:

Pai daca zici ca "verifici" prezervativul dupa fiecare contact sexual si totul este ok, eu zic ca nu ai dc sa iti faci proble, si e normal sa iti fie frica de asa ceva mai ales daca esti minora si nu ai fi pregatita pentru asa ceva, verifica incontinuare dupa fiecare contact sexual si daca totul este bine crede'ma nu ai dc sa te temi. pup

| Lucky_9459 a răspuns:

Conteaza in priml rand cati ani ai si apoi apar temerilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai groaznice stresurile astealaughing si eu am avut. te calmezi dupa ce "inaintezi in varsta". succes!

| alygeorgy16 a răspuns:

De ce nu incerci un test de sarcina?