| MayaDaya a întrebat:

Cred ca m-am indragostit! La spital, am intalnit un doctor tare dragut, ce a trebuit sa imi puna cateva intrebari pentru un studiu, a completat un formular cu datele mele. Ne mai intalnisem si acum cateva zile pe hol, si se uita insistent la mine. Cand mi-a luat dimensiunile, m-a cuprins in brate, pur si simplu; i-am simtit parfumul, si cred ca si lui i-a placut. Am stat apropiati pret de cateva secunde; mi-a ascultat inima cum batea, si cred ca si lui i-a placut putin de mine, pentru ca se cam fastacea prin formularul ala... intorcea pagina dupa pagina si innapoi, fara sa noteze ceva.Nu cred ca e mare diferenta de varsta intre noi(am 19, iar el e stagiar; Parea sa aiba pana in 24de ani). Cand a trebuit sa iasa din salon, m-a privit indeluung in ochi, si mi-a zambit.Si inca ceva! Cand am plecat, in drum spre casa, in masina, ma gandeam la el, aveam goluri in stomac, doar cand imi aminteam cum ma privea. Credeti ca e in zadar sa ma mai toot gandesc la el?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cred ca e in zadar.
1. Cum putea sa-ti ia masurile? Sa bata metrul intr-un cui si sa se invirta in jurul tau?
2. Formularele acelea sint cu toate tipurile de intrebari. Un exemplu, din moment ce ai spus ca esti necasatorita, nu mai putea sa te intrebe de bolile sotului. Sau daca nu ai copii, pe paginile cu virsta si bolile lor, ce ar fi scris?
3. Ti-a zimbit?! Scuze, normal asta ar trebui sa faca toti medicii, stagiari sau nu.
Daca te-a privit, inseamna ca esti frumusica. Orice barbat face asta daca nu are peste 80 de ani desi, de privit pot privi si la 120. Esti prea tinara ca sa nu confunzi simpatia cu orice altceva. Mai gindeste-te.

| GirlAlexia a răspuns:

Nu e neaparat sa te placa dar i-a placut cum te-ai purtat sa-u el e mai amabil

| Rose15 a răspuns:

Te placebig grinwinking