| Tdavid a întrebat:

Salut, am facut 18 ani in aprilie, pentru a primii alocatia in continuare a trebuit sa copletez un formular primit de la secretariatul scolii unde invat, l-am completat insa am vrut ca alocatia sa imi vina pe card (card visa de la BRD), totul bine si frumos, secretara a trimis formularul unde trebuia, iar eu din aprilie pana acum nu am vazut nici un ban de pe alocatie. Intrebarea mea este, cand vin acesti bani si oare vin si din luniile din urma(din aprilie pana acum)?

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Problema asta o discuti cu secretara care a trimis cererea, noi nu avem cum sa te ajutam, decat daca a avut cineva o experienta asemanatoare in trecut.