| PENISCAPTIVUS a întrebat:

Cred ca sunt dependent de sex! In fiecare zi am nevoie de fete/femei de 3-4 ori pe zi... Este o problema grava, stie cineva? Oricum daca sunt fete interesate... codrincatalin27@yahoo.com

3 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Nu esti dependent, esti doar un obsedat sexual sau inca unu care ce viseaza noaptea ne spune nouaoh go on lasa-neeewinking

| Criiistinutsa a răspuns:

Incearca sa-ti ocupi timpul cu altcevahappy. Sa iesi pe afara, sa te uiti la un film ( nu porno), sa te joci ceva. Incat sa uiti. Sau fa-ti o prietena

| RxTx a răspuns:

Daca era vorba de una singrura te intelegeam
si eu mai iau pauze
cate o luna inchiriez un apartament in alta tara
unde stau doar sa fac dragoste
si fac aproape non-stop timp de 2 luni / an
in rest muncesc ca sa am ce bani sa cheltuiesc acolo