| RăzvannRăzviii a întrebat:

Am o problema foarte grava... Sunt dependent de Labușcă... Vreo idee cum sa ma descotorosesc de ea pentru totdeauna? happy Fundă happy

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cine-i Lăbuşcă? Vecina?

| unnimeni a răspuns:

De labusca cam slabe sanse sa te poti descotorosi, chiar si barbatii insurati si cu o activitate sexuala buna mai recurg la masturbare.
Las-o mai moale si incearca sa iti gasesti o prietena.
Daca pui mana pe sani si pe fund nu inseamna neaparat ca nu o sa mai freci franzelalaughing, dar e un inceput.
Bafta si la cat mai putine ejaculari auto-provocatebig grin

| Alexander21 a răspuns:

Fa-ti o prietena omule straight face

| AkexD a răspuns:

Omule,mergi la medic sa ti`o puna in ghips, sau pune`ti tu unul si atunci oricat ai vrea sa faci"Labușcă " n`o sa potilaughing

| c76650531 a răspuns:

Taito si pune in spirt

| YaKoyuKuTava a răspuns:

Nicorette